www.frmxl.onliegoo.com
http://www.okyanusyildizlari.com/uyeol.gif


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İNDİRİMİ DUYAN VATANDAŞLAR, SOĞUK VE KRİZE ALDIRMADAN SAATLERCE KUYRUKTA BEKLEDİ

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Başkent'te Bir Alışveriş Firmasının Yaptığı İndirimi Duyan Vatandaşlar, Gece Geç Saatlerde Firmanın Önünde Soğuğa Aldırmadan Saatlerce Bekledi. Dışarıda Soğukta Bekleyen Bazı Vatandaşların "Neden Bizi İçeriye Almıyorsunuz. Soğukta Saatlerce Bekletiyorsunuz" Diyerek Firmanın Güvenlik Görevlileri ile Tartıştıkları Dikkat Çekti.
Başkent'te bir alışveriş firmasının yaptığı indirimi duyan vatandaşlar, gece geç saatlerde firmanın önünde soğuğa aldırmadan saatlerce bekledi. Dışarıda soğukta bekleyen bazı vatandaşların "Neden bizi içeriye almıyorsunuz. Soğukta saatlerce bekletiyorsunuz" diyerek firmanın güvenlik görevlileri ile tartıştıkları dikkat çekti.
Maltepe'de elektrik ve elektronik ürünler satan Dart firmasının yaptığı indirimi haber alan vatandaşlar, gece saat 03.30'dan itibaren mağaza önünde beklemeye başladı. Sabah saat 07.00'de mağazanın açılmasıyla birlikte vatandaşlar, indirimli ürünlere akın etti.
İzdihamın önlenmesi amacıyla firma yetkilileri vatandaşları teker teker içeri aldı. İçeriye giremeyen ve uzun süre soğukta bekleyen bazı vatandaşların, güvenlik görevlileri ile "Neden bizi de içeriye almıyorsunuz" diyerek tartıştıkları görüldü. Mağazaya giren vatandaşlar ise içerideki ürünleri kapış kapış satın aldı. Mağazadaki LCD ekranlar, ısıtıcılar ve dizüstü bilgisayarlar vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Yılbaşı öncesinde yakınlarına ve sevdiklerine hediye almak isteyen ve "Bu ekonomik krizde ne alırsam kârdır" diyen vatandaşlar, indirimli ürünleri alabilmek için adeta birbiriyle yarıştı. Özellikle dizüstü bilgisayarlar büyük ilgi nedeniyle yarım saat içerisinde tükendi.


"TÜRKİYE'DE KRİZ Mİ VAR"


Ekonomik krizin konuşulduğu bugünlerde firmanın yaptığı indirimden faydalanmak isteyen vatandaşlar, saatlerce dışarıda bekledikten sonra aldıkları ürünlerle birlikte kasalar önünde uzun kuyruklar oluşturdular. İndirimden memnun olan ve ürünlerden bol miktarda alan vatandaşlar "Sevdiklerimize yılbaşında hediye edeceğiz. Bu krizde bu indirim iyi geldi. Her şey çok ucuz" diyerek indirimle ilgili duygularını dile getirdi.

Bazı vatandaşlar ise Kriz sizi etkilemedi mi? sorusuna "Türkiye'de kriz mi var" demesi dikkat çekerken, sabah saat 04.30'dan itibaren mağazaya gelen bir vatandaş ise "Beklediğime değdi. İstediğim ürünü ucuza aldım" diyerek memnuniyetini dile getirdi.

Kullanıcı profilini gör http://frmxl.yetkinforum.com

Patron

avatar
Patron
Patron
Emeğine sağlık güzel olmuşş
Kullanıcı profilini gör
emeğine sağlık cok güzel olmuşKullanıcı profilini gör http://www.frmxl.yetkinforum.com

Misafir


Misafir
paylaşım için tşk Very Happy

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz