www.frmxl.onliegoo.com
http://www.okyanusyildizlari.com/uyeol.gif


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

G.antepte yüzük taktı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 G.antepte yüzük taktı Bir C.tesi Ara. 27, 2008 10:54 am
Gaziantep'te Konser Veren Ünlü Sanatçı Özcan Deniz, Arap Hayranlarını Muhteşem Sahne Performansı ve Şarkılarıyla Büyülerken, Almanya'dan Gelen İki Hayranının Nişan Yüzüklerini İlk Kez Sahnede Taktı.
GAZİANTEP'TE KONSER VEREN ÜNLÜ SANATÇI ÖZCAN DENİZ, ARAP HAYRANLARINI MUHTEŞEM SAHNE PERFORMANSI VE ŞARKILARIYLA BÜYÜLERKEN, ALMANYA'DAN GELEN İKİ HAYRANININ NİŞAN YÜZÜKLERİNİ İLK KEZ SAHNEDE TAKTI.
Gaziantep'in düşman işgalinden kurtuluşunun 87. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Büyükşehir Belediyesi tarafından Kamil Ocak Kapalı Spor Salonu'nda çeşitli etkinlikler düzenlendi.
Suriye'den gelen Rakka Halk Sanatları Topluluğu ekibinin gösterileriyle başlayan etkinliklerde Özcan Deniz'in konseri geceye damgasını vurdu. Özcan Deniz konseri için Suriye'den çok sayıda vatandaş geldi. Kamil Ocak Kapalı Spor Salonu'nu dolduran çok sayıda Özcan Deniz hayranı, ünlü sanatçının sahneye çıkmasıyla coştu. Gazianteplilerin ve Suriyelilerin büyükm ilgisi ile karşılaşan Özcan Deniz ilk şarkısının ardından hayranlarına sevgisini anlatı. Özcan Deniz'in bir birinden güzel eserleriyle kendinden geçen hayranları saatlerce eğlendi. Cep telefonlarına sarılan Özcan Deniz'in hayranları sanatçının şarkılarını kaydetti.
Konserin ilerleyen saatlerinde Özcan Deniz hayranı olan iki çift, sahnede nişan töreni yapmak istedi. Özcan Deniz her iki hayranını da yüzüklerini takamak için sahneye çağırdı. Nişanlarını yüzüklerini taktırmak isteyen Yunus Tümsek ve Emine Öksüt 5 yıl önce Almanya'da düzenlenen Gaziantepliler gecesinde tanıştıklarını söyledi. Yunus Tümsek ve nişanlısı bu anlamlı nişan yüzüklerini ünlü sanatçının takması için uzun süredir beklediklerini ifade ederek evliliğe ilk adımı sahnede atmak istediklerini dile getirdi. Ünlü sanatçı Özcan Deniz ise hayranlarının yüzüklerini salonu dolduran yüzlerce kişinin önünde takarak evliliğe ilk adıma tan çift için şarkı seslendirdi.

Kullanıcı profilini gör http://frmxl.yetkinforum.com

2 Geri: G.antepte yüzük taktı Bir Cuma Ocak 16, 2009 12:54 pm

paylaşımın için tşk

Kullanıcı profilini gör

3 Geri: G.antepte yüzük taktı Bir Çarş. Şub. 11, 2009 5:28 pm

emeğine sağlıkKullanıcı profilini gör http://www.frmxl.yetkinforum.com

4 Geri: G.antepte yüzük taktı Bir C.tesi Şub. 14, 2009 7:02 pm

Misafir


Misafir
PAYLAŞIM İÇİN TŞK Very Happy

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz