www.frmxl.onliegoo.com
http://www.okyanusyildizlari.com/uyeol.gif


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

BALAMAN ŞEHRE DÖNÜŞÜNDE 100 ARAÇLIK KONVOYLA KARŞILANDI

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

dewilboy

avatar
Moderator
Moderator
Başbakan Recep Tayip Erdoğan tarafından tekrar aday gösterilen Isparta Belediye Başkanı Hasan Balaman, Ankara'dan şehre dönüşünde 100 araçlık konvoyla karşılandı. Balaman, seçim otobüsüyle şehir merkezinde halkı selamladıktan sonra Belediye İşhanı önünde toplanan kalabalığa hitap etti. Balaman'a AK Parti Merkez ilçe Başkanı Kamil İnci, AK Parti il Başkan Vekili Ali Şenol eşlik etti.
Balaman, 5 yıl boyunca Isparta'da yapılmayanları yaptıklarını, ancak bunların yeterli olmadığını söyledi. Balaman, "Biz yeri geldi evinize geldik, yeri geldi işyerlerinize geldik. Çayınızı, kahvenizi içtik. 5 yıllık serüven bu şekilde tamamlandı. İnşallah yeni bir heyecanla yeni bir azimle 5 yılımızı daha sizinle birlikte tamamlamış olacağız. Bu evladınızdan, kardeşinizden seçim süresince hiçbir kavga görmeyeceksiniz. Çünkü Isparta halkı kavgadan yana değil, kavga da etmiyor." dedi.

Balaman, halkın kendisine 'sorunları çözsün' diye oy verdiğini ifade eden Balaman, hiçbir parti ile kavga ortamı içerisinde olmayacaklarını, siyasi ahlaktan yana olacaklarını kaydetti.

Kullanıcı profilini gör
way bea 100 araç komboy olarak karşılamış

Kullanıcı profilini gör http://frmxl.yetkinforum.com
emeğine sağlıkKullanıcı profilini gör http://www.frmxl.yetkinforum.com

Misafir


Misafir
way bea 100 araç komboy olarak karşılamış

Misafir


Misafir
PAYLAŞIM İÇİN TŞK Very Happy

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz