www.frmxl.onliegoo.com
http://www.okyanusyildizlari.com/uyeol.gif


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Metin2 Sürgün Mağarası Açıldı [Buz Zindanı]

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Sürgün Mağarası

Zamanın başlangıcında hayatın dengelerini kuran üç kardeş Tanrı vardı: Yaratıcılığın Tanrıçası Bahar-Taraji ve erkek kardeşleri Korumanın Tanrısı Baljit-Elvedin ile Ölümün Tanrısı Beran-Setaou. İnsanlar ilk ikisine dua ederken ne yazık ki üçüncüsünden korkarlardı. Zaman içinde bu Beran-Setaou'yu kıskançlığa sürükledi kin ve nefret duymaya başladı. Ve sonunda Tanrının kini öyle kuvvetlendi ki insanların en sevdiği Tanrı olan kız kardeşini öldürdü.
Tanrıçanın ölümü korkunç sonuçlara yol açtı. uzun ve zalim bir kış insanların dünyasını dondurdu. Tanrılar bile acı çekti. Beran-Setaou yaptığı yanlışın farkına varınca inzivaya çekildi. Kardeşi Baljit-Elvedin zalim kardeşini aramaya başlayana dek yas tuttu. Ama bu hikayenin sadece bir kısmı...
Onu yer altındaki mağarada bulduğunda kendileri hakkında karar veremeyecek olan iki kardeş arasında korkunç bir savaş başladı. Ancak Baljit-Elvedin mağarayı mühürleyerek insanların dünyasına geri dönmeyi başardı. O zamandan beri dünyanın ve yaşayan canlıların karanlık tarafa geçmesine engel olarak onların üzerinde koruyucu bir el oldu.
Sürgün mağarası olarak bilinen mağaranın yeri çok az kişi tarafından bilinir - ve bilenler de sır olarak saklar. Yeraltı dünyasına ve orada yaşayanlara karanlık ejderha hükmeder. Ejderha yaşayanlara karşı hala nefret beslemektedir. Ve onun arazisine geçen herkes öfkesinin gücünü tadacaktır.


Haberler
Karanlığın ve buz gibi bir soğuğun dünyası tarafından karşılandın. Adımların taş duvarlarda yankılanıyor. Ama bu ses gerçekten senden mi geliyor...?

* Sürgün Mağarasının derin ve karanlık koridorlarına gir ve efsane Sura Akuma'nın izlerini araştır
* Yeraltında seni bekleyen çete sisteminin terörüyle yüzleş - uzaklardaki yeraltı tuhaf yaratıklar tarafından yönetiliyor.
* Köy halkındaki gizli kültürün kökenlerini gün yüzüne çıkar ve kararını ver... Tanrıların savaşı henüz bitmedi!

İlk bakışta köyün her zamanki gibi görünüyor. Ancak içindeki gerginlik sana sessiz bir uyarı veriyor. Birşeyler olacak...Çekinme ve sonuna kadar git! Sürgün Mağarasının ön etkinliğinde yer al!

* Vahşi hayvanlarla dövüşerek gücünü test et ve gizemli Oyma Taşı ara.
* Görevi tamamlarsan Ejderha Tanrı Tılsımını sana vermesi için Heuk-Yong'a git
* Bilinmeyen diyara doğru büyülü bir yolculuk yap ve efsanevi mağaraya giren kapıyı bul. Şu anda kapılar halen kapalı. Ancak içeride eski öyküler dışarı çıkmak için bekliyor...


[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]


[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] tıkla izle

Kullanıcı profilini gör http://frmxl.yetkinforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz