www.frmxl.onliegoo.com
http://www.okyanusyildizlari.com/uyeol.gif


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

DÜŞÜK FİYAT VEREN MÜŞTERİSİNE KIZDI, OTOMOBİLİNİ KAYALIKLARDAN ATTI

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

dewilboy

avatar
Moderator
Moderator
Muğla'nın Fethiye ilçesinde eşine az rastlanır bir olay yaşandı. Satmak istediği arabasına müşterisi tarafından değerinin çok altında teklif verilmesine sinirlenen bir kişi arabasını kayalıklardan denize attı. Daha sonra kendi kendini jandarmaya ihbar eden vatandaş, aracının kayalıklardan kurtarılmasını izledi. Eşine ender rastlanan olay şöyle gerçekleşti;
"Ahmet İlker Kaya, otomobilini satmak için internette 12 bin TL fiyatla ilan verdi. Kısa bir süre sonra Muğla merkezden gelen bir müşterisi ile pazarlık yapmaya başladı. Yapılan pazarlıklarla arabasının fiyatını 9 bin TL'ye kadar düşüren Kaya, karşı taraftan gelen teklifle bir anda çılgına döndü. 12 bin TL'den satmak için hazırlandığı arabasına 4 bin 500 TL önerilmesine sinirlenen Kaya, müşterilerine "Otomobili bu fiyata vereceğime denize atarım." diyerek pazarlığı bitirdi. Yaşananları hazmedemeyen İlker Kaya, sinir halinde ağzında çıkan sözü uygulamaya koydu. Koca Çalış mevkiinde kayalık bir yere çıkan çılgın adam, araç vitesteyken gaz pedalına taş koyarak kayalıklardan denize doğru yönlendirdi ve aşağıya atladı. Aracının kayalıklardan yuvarlanmasını izleyen Kaya, daha sonra jandarmayı arayarak kendi kendini ihbar etti. Denize düşmeden kayalıklarda asılı kalan araç, çalışır vaziyette çekici yardımıyla kıyıya çıkarıldı. Jandarmayı aradıktan sonra gizli gizli aracının kurtarılmasını izleyen Ahmet İlker Kaya, daha sonra meydana çıkarak aracını bilerek ve isteyerek kayalıklardan attığını söyledi.


Kaya, eylemini nasıl gerçekleştirdiğini de şöyle anlattı: "Benim 12 bin TL'lik aracıma 4 bin 500 TL teklif yapıldı. Ben de 'bu fiyata arabayı sana vereceğime denize atarım daha iyi' dedim. Ve dediğimi de yaptım. Ama kayalıklara takıldı denize düşmedi. Bu işi bilerek ve isteyerek kendim yaptım. Kimsenin yönlendirmesi yok. Bunun için de aracımı atar atmaz jandarmayı arayıp, aracı kendimin attığını içerisinde kimsenin olmadığını, aracın içerisinde kimseyi aramamalarını söyledim. Sonra da oturdum buradan kurtarma çalışmalarını izledim."

Olay yerinde inceleme yapan jandarma ekipleri, otomobilin farlarının ve radyosunun çalışır durumda olduğunu, aracın arka koltuğunda ise Ahmet İlker Kaya'ya ait telefon numaralarının bulunduğunu tespit etti. Yapılan incelemenin ardından araç çekici yardımı ile otoparka çekildi.

Kullanıcı profilini gör

Patron

avatar
Patron
Patron
Ne insan lar var ya
Kullanıcı profilini gör
arabasına yazıkk

Kullanıcı profilini gör http://frmxl.yetkinforum.com
arbasına yazık yhaKullanıcı profilini gör http://www.frmxl.yetkinforum.com

Misafir


Misafir
EWET ARABASINA YAZIK YHAA

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz